O firmie – …ważna jest każda kropla mleka!

Euro-Spice Consulting – firma założona w 2007 roku. Od samego początku współpracując ze światowymi liderami wyposażania obór mlecznych wdrażamy na rynku polskim i Europy Środkowo-Wschodniej najnowsze technologie hodowli bydła mlecznego. Koncentrujemy się na automatyzacji i robotyzacji procesów udojowych, systemach zarządzania stadem i monitorowania krów, systemach odpajania cieląt. Uczestniczymy również w projektach kompleksowego wyposażania obór – od projektu po usprzętowienie. Nasze bogate doświadczenie w branży oraz wiedza zdobyta we współpracy z gospodarstwami oraz producentami urządzeń pozwalają nam służyć fachową i dopasowaną dla każdego gospodarstwa pomocą.

Euro-Spice Consulting – realizujemy Twoją wizję! Jesteśmy dla Ciebie!

  • Chcesz rozwinąć swoje gospodarstwo?
  • Chcesz zmodernizować istniejącą oborę?
  • Planujesz budowę nowej obory?
  • Szukasz najlepszych rozwiązań dla swojego gospodarstwa?
  • Chcesz zoptymalizować pracę w gospodarstwie?
  • Potrzebujesz informacji na temat najnowszych technologii?
  • Potrzebny solidny serwis Twoich urządzeń?

Euro-Spice Consulting pomoże Tobie na każdym etapie planowanych działań lub już rozpoczętych inwestycji.

Dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania uwzględniające specyfikę Twojego gospodarstwa, Twoje oczekiwania i budżet. Zawsze przedstawimy alternatywy rozwiązań z przejrzystym pokazaniem słabych i mocnych stron każdego z nich. Twoje oczekiwania i decyzje są dla nas kluczem do realizacji zadania.

Współpraca z wieloma światowymi producentami najnowszych rozwiązań dla gospodarstw mlecznych pozwala na tworzenie propozycji najbardziej dopasowanych do indywidualnej sytuacji i potrzeb każdego klienta.

Korzystając z usługi Euro-Spice Consulting masz dostęp do szczegółowych informacji o produktach, możliwych rozwiązaniach, kontaktu z producentem lub bezpośrednim dystrybutorem. Umożliwiamy obejrzenie proponowanych rozwiązań funkcjonujących już w kraju bądź za granicą.

Od analizy sytuacji i potrzeb, poprzez projekt, organizację wykonawców, nadzór nad realizacją zadania, po zakup, montaż i uruchomienie – wszystko przygotujemy dla Ciebie. Ty dokonujesz wyborów – my realizujemy zadanie.

Często inwestorzy nie wiedzą lub nie są pewni, jakie rozwiązanie jest dla nich najlepsze. Często nie wiedzą, czy podejmując decyzję nie przepłacą. Z Euro-Spice Consulting zdobędziesz pewność, że Twoje decyzje są najlepsze dla Twojego gospodarstwa.

Indywidualne podejście do każdego zadania to sukces Inwestora i nasz.

Kompleksowa budowa obory, czy modernizacja systemu udojowego, żywienia lub usuwania odchodów, poprawa szeroko pojętego komfortu krów, czy systemy monitorowania ich zdrowia i wykrywania rui to nasze pole działania.

Możemy przygotować kompletny projekt inwestycji i ją w Twoim imieniu wykonać lub jej realizację poprowadzisz sam. Możemy w Twoim imieniu negocjować z dostawcami rozwiązań lub możemy pośredniczyć w zakupie biorąc na siebie montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystko możemy tak ustalić, by najlepiej dopasować do Twoich oczekiwań i możliwości.

 

Euro-Spice
Dziś wybierz nas, jutro wybiorą Ciebie!

 

Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Piotr Koźlicki