Grupa Euro-Spice AgroTechMilk

 

Grupa Euro-SpiceAgroTechMilk utworzona przez zespół specjalistów w dziedzinie wyposażania farm mlecznych w nowoczesne technologie chowu i udoju krów, owiec i kóz. Łączymy profesjonalny serwis ze wsparciem w zakresie rozwoju techniczno-technologicznego gospodarstwa. Automatyzujemy rutynowe prace podnosząc wydajność i efektywność tak pracowników, jak i hodowanych zwierząt. Dzięki nam gospodarstwa mleczne rozwijają się dynamicznie, zachowując bezpieczeństwo codziennej pracy i wyniku ekonomicznego. Dajemy komfort zwierzętom i zadowolenie gospodarzom. Tak, jak nie ma dwóch takich samych gospodarstw, tak nasze rozwiązania dedykowane są dla każdego z osobna. Współpracując z naszymi klientami wiążemy się „na stałe” – przed, w trakcie i po inwestycji – jesteśmy zawsze przy gospodarstwie.

Jesteśmy dla hodowcy i jego zwierząt – bo dla nas … ważna jest każda kropla mleka!

Przy realizacji projektów współpracujemy ze światowymi producentami najnowszych technologii chowu zwierząt mlecznych na statusie autoryzowanego przedstawiciela. Od żywienia cieląt, poprzez wyposażenie obór, aż po systemy udojowe, zarządzania i monitorowania stada, wprowadzimy każdego hodowcę na najlepszą dla niego ścieżkę rozwoju. Każde urządzenie, które oferujemy, objęte jest naszą profesjonalną opieką serwisową – zarówno w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

My pilnujemy przeglądów – gospodarstwo zajmuje się produkcją mleka!

Czy modernizujesz istniejącą oborę, czy planujesz budowę nowej – z nami podejmiesz najkorzystniejsze dla siebie decyzje. My przeprowadzimy Ciebie przez trudny etap rozpoznania możliwości technologicznych i wybrania tego, co najlepsze dla przyszłości Twojego gospodarstwa.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji