Systemy Kurtynowe, Bramowe i Wentylacyjne Galebreaker

Galebreaker Agri

Już od ponad 30 lat rozwiązania opracowane przez firmę Galebreaker umożliwiają gospodarstwom rolnym osiąganie najlepszych wyników w każdych warunkach pogodowych i klimatycznych. Nasze rozwiązania w zakresie ochrony przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych, wentylacji i systemów bramowych pomagają zapewnić idealne warunki w pomieszczeniach gospodarczych, by skutecznie dbać o dobrostan i produktywność inwentarza.

 

Systemy Zmiennej Wentylacji     Kurtyny VVS

Kurtyny boczne VVS (Variable Ventilation System) firmy Galebreaker zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości naturalnej wentylacji budynków. Optymalizują naturalny przepływ powietrza, jednocześnie chroniąc zwierzęta hodowlane przed żywiołami. Pełna kontrola wentylacji w celu ciągłej optymalizacji środowiska wewnętrznego budynku, maksymalizacji wydajności i zapewnienia najlepszego zdrowia i dobrostanu.

Czytaj więcej…

Systemy Bramowe Agridoor              Bramy segmentowe

Wiodące w branży rozwiązanie zapewniające łatwy dostęp do wszystkich rodzajów budynków gospodarczych – Agridoor sprawdzi się doskonale zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. To idealne rozwiązanie chroniące przed warunkami atmosferycznymi magazyny paszowe i zbożowe, przejścia paszowe, hale udojowe i budynki gospodarcze ogólnego przeznaczenia.

Czytaj więcej…

 

Systemy Wentylacji Mechanicznej VentTube

Indywidualne rozwiązania wentylacji mechanicznej dostosowane do wymagań każdego budynku i znajdującego się w nim inwentarza/magazynu. Zapewnianie wymiany świeżego, czystego powietrza w celu zagwarantowania możliwie najlepszego środowiska dla zdrowia i dobrostanu zwierząt. Wykonany z materiałów klasy przemysłowej i zaprojektowany tak, aby był prosty w instalacji i konserwacji.

Czytaj więcej…